Künstler 19. Jahrhundert
Neugierige Kätzchen, Öl auf Leinwand, 26,5 x 31 cm,gerahmt, (Rei)
Expert: Mag. Dimitra Reimüller
14.07.2010 - 15:00
- Dosažená cena: **
EUR 1.038,-
- Vyvolávací cena:
Künstler 19. Jahrhundert
Po-Pá: 9.00 - 18.00
Aukce: | Sommerauktion |
Datum: | 14.07.2010 - 15:00 |
Prohlídka: | 09.07. - 14.07.2010 |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH(Země dodání Rakousko)